درباره اترا بیشتر بدانید

تاریخچه و نحوه شکل گیری

شرکت فناوران عصر شبکه آترا  با نام اختصاری آترا در سال ۱۳۹۱ با همکاری جمعی از مدیران و متخصصین انفورماتیک و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری پایه ریزی شد و در سال ۹۳  ثبت گردیده است. این شرکت پاسخی است به نیاز موسسات و سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط کشور در زمینه خدمات تخصصی زیرساخت شبکه، امنیت شبکه و ارتباطات یکپارچه بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب. شرکت آترا  کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی و تخصصی ارائه می‌نماید. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع  صنعت انفورماتیک دنیا می باشند.

اهداف و خط مشی

شرکت آترا ، یکی از شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات میباشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی ، مبنی بر فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی برداشته و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی و خارجی فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد.

چشم انداز

این مجموعه می کوشد تا زمینه ی استفاده ی صحیح و مناسب سازمان ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست. برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کاراز سوی مشتریان متعدد، صحه ای بر این مدعاست. انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

تیم متخصص اترا

Jack Peterson

Manager

Molly Leah

Team Lead

Jack Cameron

Developer

Emma Holly

Support

Ieam Healy

Support

Molly Leah

Team Lead

Jack Cameron

Developer

Emma Holly

Support