با پلاگین های برتر فتوشاپ آشنا شوید:

پلاگین های برتر فتوشاپ : 

درابتدا باید با تعریف پلاگین آشنا شویم: پلاگين ها ابزارهاي جانبي هستند كه شركت سازنده نرم افزار مثلا فتوشاپ در اختیار کاربران قرار داده تا آنها هم بتوانند در زمينه بهبود و گسترش دادن كار برنامه فعاليت داشته باشند. پس در اینجا برای ما مشخص شد که منظور از پلاگین های فتوشاپ نرم افزارهای جانبی هستند که به شما این امکان را می دهند که از بسیاری امکانات دیگر به همراه فتوشاپ استفاده نمایید.

در این مطلب می خواهیم شما را با پلاگین های برتر فتوشاپ آشنا نماییم:

 

پلاگینFilter Forge :

6

پلاگین HDR Efex :

5

پلاگین Portraiture :

این پلاگین بیشتر برای روتوش صورت استفاده می شود و مخصوص افرادی است که بیشتر عکس های پرتره می گیرند. از این پلاگین بیشتر برای رتوش صورت استفاده می شود و به صورت اتوماتیک پوست را تغییر می دهد.برای اطلاعات بیشتر از این لینک استفاده نمایید.

1

پلاگین Alien Skin

این پلاگین دارای تعداد بیشماری افکت می باشد. در تصویر زیر تنها یکی از افکت های آن به عنوان نمونه قرار داده شده است. یکی از محبوب ترین افکت های آن افکت سینمایی می باشد.برای اطلاعات بیشتر از این لینک استفاده نمایید.

2

پلاگین Knockout :

 

شاید برای شما پیش آمده باشد که نیاز دارید تصویر شخصی را از پس زمینه آن جدا کنید اما مجبور بودید زمان زیادی را صرف این کار کرده و حتی در زمان اجرای آن نتوانید خیلی تمیز موی سر فرد را از تصویر جدا کنید. پلاگین Knochout این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد اما تنها یک نکته می ماند و آن این است موی سر فرد با تصویر پس زمینه هم رنگ نباشد.برای اطلاعات بیشتر از این لینک استفاده نمایید.

3

 

پلاگین Athentech Perfectly Clear :

 

این پلاگین به شما این توانایی را می دهد تا با یک کلیک عکس خود را واضح کنید و به سادگی با اعمال پلاگین بر روی عکس مورد نظر ، عکس شما بطور اتوماتیک تصحیح می شود. این پلاگین تصاویری با بیشترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.برای اطلاعات بیشتر از این لینکاستفاده نمایید.

4

 

و …

 

پلاگین های دیگری نیز وجود دارند اما تقریباً موارد گفته شده پلاگین های برتر فتوشاپ به حساب می آیند.*در صوت تمایل به دریافت آخرین مطالب سایت می توانید در کانال تلگرام آترا عضو شوید.

مطالب مرتبط : آموزش چگونگی ساخت GIF در فتوشاپ

 

 

نظر دهید

پاسخ دهید

سوالات متداول

رویه های بازگرداندن کالا

شرایط و قوانین 

حریم خصوصی 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید:

شماره تماس: 62913-021                               آدرس ایمیل: info@atranet.org

فناوران عصر شبکه آترا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0