آموزش پنهان کردن فایل در سیستم عامل اندروید

آموزش پنهان کردن فایل در سیستم عامل اندروید :

شاید شما جزء آن دسته افرادی باشید که از ماشین حساب تلفن همراه خود تنها برای حساب و کتاب استفاده می کنید. در این مقاله(آموزش پنهان کردن فایل در سیستم عامل اندروید) با کاربردی دیگر از این نرم افزار آشنا شوید.

روش پنهان کردن فایل ها با استفاده از ماشین حساب

روش‌های متفاوتی وجود دارد که شما بتوانید چه با نرم افزار و چه بدون استفاده از نرم افزار فایل‌ها و پوشه‌های خود را مخفی نمایید. توصیه ما به شما این است از برنامه‌های اندرویدی از جمله Smart Hide Calculator  استفاده کنید. این نرم افزار قادر است تا با روش‌های مختلفی فایل‌های شما را مخفی کند بدین صورت می‌توانید امکان دیده شدن فایل‌های شخصی خود توسط دیگران را به کمترین میزان ممکن رسانده و تقریبا دسترسی غریبه‌ها به این فایل‌ها را ناممکن سازید.

ظاهر ساده‌ی این برنامه با سایر برنامه‌های مخفی سازی فایل در اندروید تفاوت زیادی دارد، تا آنجا که کاربران تصویر چنین کارایی را از این برنامه ندارند. بعد از نصب این نرم افزار، کاربر با یک محیط ساده ماشین حساب روبرو می شود، که احتمالا تصورش را هم نمی کند از این ماشین حساب بتواند به فایل های خود دسترسی داشته باشد. برای شروع باید برنامه Smart Hide Calculator را دانلود و نصب کنید.   پس از آن، در شروع برای این نرم افزار یک پسورد انتخاب کنید و بعد از آن = را کلیک کنید. در این نرم افزار می توانید تمام فایل هایی را که ذخیره نموده اید در یک محیط متفاوت ببینید .

مخفی کردن فایل در اندروید, ماشین حساب مخفی کننده فایل

مخفی کردن فایل‌ها

برای پنهان کردن فایل‌ها در ابتدا باید پسوردی را که در مرحله‌ی قبل انتخاب کرده اید را باید وارد کنید سپس = را انتخاب نمایید تا وارد فضای شبیه به ماشین حساب خود شوید. در این فضا همه فایل‌هایی از قبیل ویدیو و موزیک قابل مخفی سازی است.اگر دستگاه تلفن همراه شما روت شده باشد در این مرحله می‌توانید برنامه‌هایتان را مخفی نمایید. با استفاده از این روش دیگر نمی‌توان هیچ ردی از برنامه‌های نصب شده در منو یا home screen دستگاه تلفن همراهتان ببنید.

مخفی کردن فایل در اندروید, ماشین حساب مخفی کننده فایل

فضای موجود در پشت این ماشین حساب همانند تصویر زیر می باشد، گزینه Hide Files یا Un hide Files و یا هر مورد مشابه دیگر را که امکان دارد در این صفحه مشاهده کنید را انتخاب نمایید.

مخفی کردن فایل در اندروید, ماشین حساب مخفی کننده فایل

حال می‌توانید هر فایلی را که دوست دارید مخفی شود را انتخاب کنید. بعلاوه اگر قصد دارید فایلی را از حالت مخفی خارج نمایید، می‌توانید از Unhide Files استفاده کنید، پس از انتخاب این گزینه، هر فایلی که قصد دارید از حالت مخفی خارج شود را از لیست موجود انتخاب کنید.

مخفی کردن فایل در اندروید, ماشین حساب مخفی کننده فایل

شرکت فناوران عصر شبکه آترا امیدواراست تا با انتشار مقاله آموزش پنهان کردن فایل در سیستم عامل اندروید ،گامی مؤثر در راستای شناخت شما عزیزان برداشته و شما را در راستای افزایش دانش IT  خود یاری نماید.

نظر دهید

پاسخ دهید

سوالات متداول

رویه های بازگرداندن کالا

شرایط و قوانین 

حریم خصوصی 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید:

شماره تماس: 62913-021                               آدرس ایمیل: info@atranet.org

فناوران عصر شبکه آترا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0